ARGIRELINE NEDİR?

Argireline (ACETLY HEXAPEPTİDE 3)

Şaşırdığınız zaman kaşlarınızı kaldırırsınız. Korktuğunuz, kaygılandığınız ya da konsantre olmakta zorlandığınız zaman da kaşlarınız mimikleriniz harekete geçer. Güldüğünüz zaman ağzınızın köşesinde ince çizgiler görünür ve gözünüz çevresinde de aynı durum söz konusudur. İfadeniz güzelliğinizin bir parçasıdır o yüzden yerleşmesini tabi ki istemezsiniz.

Kırışıklıkların oluşumunu önlemeyi varsa olanları tedavi etmeyi şüphesiz bütün bayanlar ister. İşte bu yüzden Argireline olarak da bilinen ACETLY HEXAPEPTİDE 3 ürünlerimizin içerisinde %10 optimum seviyede bulunmaktadır.


%10 Argireline içeriğinin işlevleri:

Gülüşümüzü meydana getiren kaslar mimik yaptığımız esnada büzülür ve sonuç olarak kırışıklıklar oluşur. Kimi proteinler kasların büzülmesine neden olan bazı kimyasal sinyalleri beyinden alır ve kaslara iletir. Aslında kırışıklığın sinirsel bir iletişim sonucunda oluştuğunu görüyoruz. Botox sadece kaslar üzerinde geçici bir felç etkisi yaratırken; Argireline, kasların kasılmasına neden olan bu kimyasal sinyalleri engeller ve büzülen kasları rahatlatır.

Gün içerisinde bu kasılmaları çok fazla yaşarız. Uyurken bile yüzünüzün kas yapısında kalıcı gerilimler oluşuyor. Argireline bu gerilmeleri rahatlatırken, var olan kırışıklıkları azaltır aynı zaman da yenilerinin oluşmasını da engeller. Bu botox gibi acı veren bir operasyon değildir, sadece kokusuz hafif ve rahatlatıcı bir krem uygulamasıyla gerçekleşmektedir. Bu yüzden kaslarınız zarar görmez.

Bir çizgiyi tedavi edebilmek için Argireline miktarının optimum %10 olması gerektiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Klinik çalışmalar sonucunda, güçlü %10 Argireline formülasyonunun kısa zamanda gözle görülür şaşırtıcı sonuçlar verdiği gözlenmiştir.

30 gün içinde, kırışıklıkların derinliğinde %27 azalma 15 gün içinde, göz bölgesindeki çizgilerde %17 azalma, Cildin pürüzsüz olmasında %39 artış Bütün cilt yapısında %45 denge artışı


Canlı cilt testlerinde;

Aşağıdaki göz çevresi cilt topagrafisine bakıldığında %10 oranında Argireline’nin etkinliği görülmektedir.


argireline

Janson Beckett ile cildinizi 30 yıllık tecrübeye teslim edin.